ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90متر /تک واحدی / سجاد
90متر /تک واحدی / سجاد
2 روز پیش در امام سجاد(ع)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
90
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
10,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
113,888,000 تومان
طبقه
5
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨واحد با نقشه ای خاص و کاملا مهندسی شده✨
✅بی نظیر در منطقه✅
✅سالن پرده خور✅
⚜️90 متر 2 خواب
⚜️طبقه 5
⚜️تک واحدی
⚜️سال ساخت : 1393
⚜️خوش چیدمان
⚜️لوکیشن مرغوب، دسترسی عالی به شریان های اصلی
⭕️دارای آسانسور/پارکینگ اختصاصی
قیمت :
10/250
لوکیشن ملک:
منطقه 17 . فلاح . سجاد
⭐️گذر کوچه :
8 متر
✨مشاورین مسکن همپا✨
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت