تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا90متر دو خواب/فول امکانات

90متر دو خواب/فول امکانات

2 ساعت پیش در فاز ۲ ناجی‌آباد

متراژ
90
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
90 متر مربع
قیمت کل
‏4,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,444,000 تومان
⚜️(به نام یگانه معمار هستی)⚜️

❇️ما برای ماندگاری صداقت را انتخاب کرده ایم❇️

سلام و عرض ادب

◀️90متر دو خوابه

⬅️مشاور و امین شما «آریا»

☑️در صورت داشتن ملک برای خرید ،فروش،رهن یا اجاره
تماس بگیرید☑️

⚜️دپارتمان ملک آسا⚜️