تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا90متر ویلایی،2طبقه 2نبش، بلوار 15خرداد

90متر ویلایی،2طبقه 2نبش، بلوار 15خرداد

2 هفته پیش در چهار امامزاده

متراژ
170
ساخت
1399
اتاق
3
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
90
قیمت کل
‏12,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏135,555,000 تومان
پکیج
♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎املاک کاج پلاس♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎

☆حدود 90متر مساحت، ملک 2نبش، 2طبقه همکف و روی همکف ☆

☆زیربنای بسیار مناسب، ملک 100٪بنا، دو خواب☆

☆کف سرامیک.کابینتmdf، گرمایش پکیج، پارکینگ با فضای ایده آل، ☆

☆لوکیشن ایده آل در بلوار 15خرداد، خ سعدی، ساختمان خوش قیمت و نوساز حدود5 سال ساخت☆

☆لطفا جهت کسب اطلاعات تکمیلی به دفتر املاک مراجعه فرمایید.سپاسگزارم ☆

♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎املاک کاج پلاس♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎♠︎

آدرس دفتر : باجک2.نبش کوچه45

مجموعه مشاورین املاک کاج با دو شعبه فعال در محدوده خ 19دی آماده خدمتگزاری به شما سروران گرامی میباشد.

مهدی زند.