تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر2خواب/فول امکانات/ساخت96/نزدیک مترو

90متر2خواب/فول امکانات/ساخت96/نزدیک مترو

1 هفته پیش در شهرک شریعتی

متراژ
90
ساخت
1397
قیمت کل
‏10,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,888,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
7
............گروه بزرگ املاک نیکان............

.......بهترین گزینه سرمایه گذاری وسکونت.......

...........فاصله تا مترو فقط 5 دقیقه.........

.............سال ساخت 1397............

90متر2خواب /پذیرایی پرده خور
7طبقه 4واحدی فاصله دار
طبقه2
سندتک برگ
قابلیت وام مسکن تا1400میلیارد زوجین
قابلیت رهن تا 1200میلیارد
................................... .. ....... ....................
جهت اطلاعات بیشترباشماره زیرتماس بگیرید