تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متر2خواب فول امکانات شریعتی/معلم

90متر2خواب فول امکانات شریعتی/معلم

1 هفته پیش در سهروردی شمالی

متراژ
90
ساخت
1400
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏202,222,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
1

⭕بدون مشابه⭕

90متر 2خواب

✨✨نورو نقشه بینظیر

✅مستاجر تاشهریور1300با12/5اجاره
☑️

✔️پارکینگ
✔️اسانسور
✔️انباری
✔️بالکن

مشاور شما:::سعید نوری