ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
90متری/تک واحدی/سند دار/باهنر
90متری/تک واحدی/سند دار/باهنر
2 هفته پیش در توشیبا
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
88
ساخت
1401
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
6,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
71,590,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
سلام و احترام
❇️⚜️املاک چهارفصل⚜️❇️
فروش آپارتمان تک واحدی با مشخصات:
⭕️مشخصات کلی:
❇️88 متر متراژ کل
❇️سند تک برگ آماده انتقال
❇️3 ط 3 واحد طبقه اول
❇️امتیازات جدا
⭕️قابلیت رهن تا 700 میلیون تومن
☑️برای هماهنگی بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
ملائی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت