تائید
فروش مسکونیآپارتمان90متری نوساز یکم دریان نو

90متری نوساز یکم دریان نو

1 هفته پیش در دریان‌نو

متراژ
90
ساخت
1404
قیمت کل
‏29,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏330,000,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
90 متری فول امکانات نوساز
سراسر پرده خور روبه آفتاب از دوجهت جنوب وغرب
یکم دریان نو
آماده تحویل وسکونت
سه ماه استراحت سند
جهت هماهنگی و بازدید :
خیابان پاتریس نرسیده به ملکوتی املاک آموت
آقای ملکی