تائید
فروش مسکونیآپارتمان91 متر 2 خواب 3 طبقه تکواحدی 2 پارکینگ

91 متر 2 خواب 3 طبقه تکواحدی 2 پارکینگ

12 ساعت پیش در شاهین‌ویلا

متراژ
91
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏6,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,626,000 تومان
طبقه
2
91 متر 2 خواب
3 طبقه تکواحد
خوش نقشه و تمی
دو کله نورگیر
بهترین طبقه
1 پارکینگ سندی با 2 جای پارک
انباری
سند تک برگ آماده محضر یا گرفتن وام 1 یک میلیاردی
امکان رهن تا 900 میلیون
فروشنده واقعی

املاک خشت
کارشناس اختصاصی شما در منطقه
مهندس کیان