تائید
فروش مسکونیآپارتمان91 متر/بهترین لوکیشن /فول

91 متر/بهترین لوکیشن /فول

3 روز پیش در امام سجاد(ع)

متراژ
91
ساخت
1391
قیمت کل
‏10,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏109,890,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
نام خدا

✔️✔️✔️هدف ما آسایش شماست✔️✔️✔️
•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°•°
⚜️1 میلیارد و 280 میلیون وام به عهده املاک⚜️
⚜️800میلیون رهن به عهده املاک⚜️
«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»«»»««»«»«»
✅️آسانسور دار
✅️بالکن
✅️انباری سندی
✅️پارکینگ(500میلیون جداگانه محاسبه میشود)
✅مالک فروشنده واقعی
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
❇️مشاور شما تا لحظه قرار داد❇️
کیان