تائید
فروش مسکونیآپارتمان91 متر فول امکانات نوساز * عروسک پایین معین مال

91 متر فول امکانات نوساز * عروسک پایین معین مال

1 سال پیش در تهران

متراژ
91
ساخت
1402
قیمت کل
7٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
84٬065٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
هوالرزاق

بشتابید - پایان جست و جوی شما -
تلفیقی از نور و نقشه شاهکار مهندسی -

⚜️ 91 متر. دو خواب
⚜️ پنج طبقه. دو واحدی
⚜️ طبقه اول

** فول امکانات کامل **
✨پارکینگ سندی غیر مزاحم
✨آسانسور - انباری - بالکن

✅گذر 12 متری بهترین فرعی در منطقه

✅سازنده به نام منطقه 2 و 5
✅بهترین سازه و متریال بی نظیر

بازدید = خرید

❗پارکینگ جداگانه محاسبه می شود ❗
❗قابلیت رهن _ 1.100 الی 1.200
❗قابلیت دریافت هر گونه وام مسکن

کارشناس - مهندس ملکی