تائید
فروش مسکونیآپارتمان91متر / بی مانند/ بالای همکف /بالای سپه 9/900

91متر / بی مانند/ بالای همکف /بالای سپه 9/900

1 روز پیش در هاشمی

متراژ
91
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏9,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏108,791,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
○○○○○○○○○ به نام خدای بزرگ ○○○○○○○○○○○

بازسازی در حد کلید نخورده
♥️♥️♥️

نداریم بالای سپه فول بازسازی متری 110
♠️♠️♠️

یه آس رو شده از گروه دریا
↩️ ↩️ ↩️

91متر نور و نقشه
بالای همکف
خواب مستر
50متر هال
12متر آشپزخانه

کارگزار شما /آوا