تائید
فروش مسکونیآپارتمان91متر تک/واحدی فول امکانات/ تاپ لوکیشن فلاح

91متر تک/واحدی فول امکانات/ تاپ لوکیشن فلاح

21 ساعت پیش در فلاح

متراژ
91
ساخت
1396
قیمت کل
‏10,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏112,087,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
⚜️بنام یگانه معمار هستی⚜️

✔️تمامی فایل های شخصی و به قیمت منطقه موجود میباشد

✅️91 متر 2خواب

✅️تک واحدی طبقه 3

✅️پارکینگ سندی غیر مزاحم

✅️در حال تخلیه آماده سکونت

✅️مالک فروشنده و منعطف

✅️قیمت پارکینگ طبق عرف منطقه جداگانه 450 تومن محاسبه میشود

❇️اولویت با اولین بازدید❇️

☑️قابلیت رهن تا یک میلیارد
☑️قابلیت دریافت وام تا 1280 به عهدی ما

[ دریافت وام مسکن زیر نظر کارشناس بانکی ]
[ رهن کامل مستاجر توسط مشاوران املاک ]

➖️جهت دریافت اطلاعات بیشتر واحد تماس بگیرید☎️

کارشناس تخصصی منطقه 17
⚜️⚜️⚜️سلیمی⚜️⚜️⚜️