تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا91متر/سنددار/ویلایی/مفتح جنوبی

91متر/سنددار/ویلایی/مفتح جنوبی

6 روز پیش در شهر قدس

متراژ
80
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
91
قیمت کل
‏5,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏64,835,000 تومان
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
دپارتمان املاک شهر ⚡

فقط با یک تماس، فایل های اجاره و فروش خود را به ما بسپرید

فروش خانه ویلایی 91 متری سنددار با حیاط ماشین رو

اگر دنبال یک خانه دنج، نورگیر و کاربردی هستید، این ملک می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد.

✅ 91 متر زیربنا

✅ سنددار

✅ نورگیر عالی

✅ حیاط ماشین رو

✅ مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری

برای اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید تماس بگیرید.
مشاور:آقای اصلانی