ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
91متری 2خواب فول امکانات 4راه مخابرات شهریار
91متری 2خواب فول امکانات 4راه مخابرات شهریار
23 ساعت پیش در شهریار
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
91
ساخت
1388
قیمت کل
7,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
76,923,000 تومان
طبقه
4
91متری 2خوابه
مشاور ملکی شما : خانم سلگی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت