تائید
فروش مسکونیآپارتمان92 متر خشک استادان

92 متر خشک استادان

2 هفته پیش در همدان

متراژ
92
ساخت
1404
قیمت کل
‏14,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,434,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
5
92 متر نوساز خوش نقشه – طبقه دوم ✨

دو خواب دلباز و نورگیر
طبقه دوم
ساختمان 5 طبقه خوش ساخت

موقعیت عالی
مناسب زندگی راحت خانوادگی یا سرمایه گذاری مطمئن
واحدی که هم نقشه اش خوبه، هم لوکیشنش عالیه، هم طبقه اش ایده آل
بازدید = تصمیم قطعی
همراه شما ایرانپور