تائید
فروش مسکونیآپارتمان92 متر دوخواب سالن پرده خور تالاری فول گذر دنج

92 متر دوخواب سالن پرده خور تالاری فول گذر دنج

19 ساعت پیش در توحید

متراژ
92
ساخت
1404
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏250,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
سلام
///این فرصت تکرار نشدنیست، بدون مشابه درمنطقه\\\

✅پارکینگ سندی غیر مزاحم، فول امکانات،انباری، آسانسور
لابی ورودی، مشاعات مجلل مثال زدنی

✅پلان تفکیک، مشاعات تمیز، سالن پرده خور نورگیر و بدون ستون، آشپزخانه مدرن با کابینت های هایگلاس گاز رومیزی و هود مخفی

خواب های مخفی 15 و 12 متری مستر که نور مستقیم از گذر پهن

✅با دسترسی عالی به مترو، بی آرتی و اتوبان های اصلی، مراکز خرید و تربار، به شما امکان می دهد تا از امکانات شهری به بهترین نحو بهره مند شوید.
قیمت پارکینگ طبق عرف منطقه

⚜️مشاور تخصصی شما شمس هستم در منطقه، آماده ارائه هر نوع فایل با هر متراژی که نیاز دارید، فقط یک تماس کافیست تا به جستجو خاتمه بدید.
گروه ساختمانی آلما⚜️