تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متر 2خواب رو به افتاب(10سال ساخت)

92متر 2خواب رو به افتاب(10سال ساخت)

3 ساعت پیش در گیشا (کوی نصر)

متراژ
92
ساخت
1395
قیمت کل
‏36,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏396,739,000 تومان
طبقه
3
به نام یگانه معمار هستی ☝

.
امکانات و مشخصات :
پارکینگ،انباری،اسانسور

متریال برند

.
گیشا - تاپ لوکیشن زوج

92متر 2خواب رو به افتاب

نوساز

خاص ترین 2خواب گیشا

بهترین طبقه

2خواب بزرگ و استاندارد

فرعی دنج

سالن و اتاق پرده خور

سازنده برند منطقه

متریال برند و مدرن
مناسب سرمایه گذاری

قابلیت رهن تا 3میلیارد

زیر قیمت منطقه

فروشنده واقعی
————————
فایل مشابه موجود میباشد

.