تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متر سالن پرده خور فردوس شرق

92متر سالن پرده خور فردوس شرق

20 ساعت پیش در کوی فردوس

متراژ
91
ساخت
1404
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,747,000 تومان
طبقه
2
91متر در بهترین فرعی
سالن پرده خوره
غرق در نور آفتاب
2 خواب استاندارد همره کمد
بهترین فرعی
خوش نقشه بدون پرتی
مشاور سروش