تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متری/دو خواب /فول امکانات

92متری/دو خواب /فول امکانات

1 هفته پیش در کهریزک

متراژ
92
ساخت
1404
قیمت کل
‏5,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,978,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
ارشیو کامل فایل های منطقه

92 متری
2 خواب
4 واحدی
طبقه 4
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
مبلغ رهن تا600 میلیون

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
✔️پسندازشما ⬅️تخفیف با ما
✔️اولین بازدید 100٪خرید

پاسخگویی 24 ساعته

  مشاور تخصصی منطقه خانم افشاری