تائید
فروش مسکونیآپارتمان92متری/طبقه اول/جهت جنوبی/فاز پنج جنوبی/ایرانی

92متری/طبقه اول/جهت جنوبی/فاز پنج جنوبی/ایرانی

21 ساعت پیش در فاز 5

متراژ
92
ساخت
1404
قیمت کل
‏6,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏70,108,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
13
درود

دپارتمان املاک آرتین

بزرگترین مجموعه خرید و فروش مسکن مهر در شهر پردیس

شهر جدید پردیس،فاصله 15 دقیقه ای تا تهران،با آب و هوای پاک و کوهستانی،بهترین گزینه برای سکونت و سرمایه گذاری

▫️فاز: 5

▫️متراژ: 92متری

▫️طبقه: 1

▫️جهت: جنوب غربی

▫️عرصه تسویه

▫️وام تسویه

▫️ورودی تسویه

▫️450 در رهن مستاجر است که از مبلغ کل کسر شده.

▫️تصاویر صرفا جهت شباهت نقشه بارگزاری شدند و متعلق به این مورد نمیباشد.

فایل های مشابه مطابق بودجه و سلیقه شما در همه فاز ها موجود میباشد

جهت هماهنگی برای بازدید حضوری تماس بگیرید

مشاور شما احسان ایرانی