تائید
فروش مسکونیآپارتمان93 103 110 120 متری / همایون ویلا/ بنفشه

93 103 110 120 متری / همایون ویلا/ بنفشه

2 روز پیش در همایون ویلا

متراژ
110
ساخت
1405
قیمت کل
‏8,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏73,636,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
6
⚫فروش واحد 110 متری – همایون ویلا، خیابان بنفشه

⚫متراژ: 110 متر ـ 93 متر ـ 103 ـ 110 متر ـ 120 متر

⚫ در اکثر طبقات روبه نما ـ روبه پشت ( نور گیر عالی از هر طرف )
⚫تحویل: شهریور ماه

⚫ دارای پارکینگ

⚫ دارای انباری

⚫ آسانسور

⚫موقعیت عالی در همایون ویلا، خیابان بنفشه

⚫مناسب برای سکونت یا سرمایه گذاری

⚫برای اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید ☎️