تائید
فروش مسکونیآپارتمان93 متر /2 خواب/ پرده خور / پونک

93 متر /2 خواب/ پرده خور / پونک

2 هفته پیش در پونک

متراژ
93
ساخت
1394
قیمت کل
‏25,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏272,043,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
5
پذیرایی بزرگ با چیدمان آسان برای بانوان ایرانی
آشپزخانه با کلی کابینت شیک

2 خواب کاربردی و استاندارد
تمام خریم ها رعایت شده

نمل و مشاعات بسیار عالی و تمیز
فرعی دنج و کم تردد

دسترسی بسیار آسان به بزرگراه ها و مراکز خرید

مالک فروشنده واقعی

منتظر تماس شما عزیزان برای دیدن این واحد زیبا هستیم

مشاور و همراه شما
میـثم خمــیس پــور