ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
93 متر دوخواب / خوش نقشه فول امکانات / سند تک برگ
93 متر دوخواب / خوش نقشه فول امکانات / سند تک برگ
16 ساعت پیش در خرم آباد (تنکابن)
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
93
ساخت
1396
قیمت کل
7,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
79,032,000 تومان
طبقه
1
93 متر تمیز و دلباز | قابلیت تهاتر با ویلا
آپارتمان 93 متری | 2 خواب
مرکز شهر تنکابن
✅ طبقه اول
✅ 2 خواب خوش نقشه
✅ سند تک برگ عرصه و اعیان
✅ پارکینگ اختصاصی
✅ انباری
✅ آسانسور
✅ پکیج، شوفاژ، اسپیلت، شومینه
✅ سال ساخت 1396
✅ محیط آرام و دسترسی مناسب
قیمت: 7 میلیارد و 350 میلیون
کدفایل : 126
قابلیت تهاتر با ویلا در:
دوهزار عسل محله میانکوه
«اگر ویلای تمیز در محدوده های اعلامی داشته باشید، امکان توافق می باشد.»
ارسال عکس و اطلاعات کامل : روبیکا و بله
☎️ جهت بازدید تماس بگیرید
املاک راشا
راشا؛ امضای اطمینان در معامله های شما
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت