تائید
فروش مسکونیآپارتمان93 متر فول بازسازی شده گوته ایران

93 متر فول بازسازی شده گوته ایران

2 ساعت پیش در ایران

متراژ
93
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏101,075,000 تومان
طبقه
3
چهار طبقه تک واحدی طبقه سوم سندی ( 3 طبقه روی همکف تا همکف 3 تا پله )
2 خواب
بازسازی شده کامل
25 سال ساخت
دارای موتورخانه مرکزی
نورگیر عالی ، نور پذیرایی و یک اتاق خواب از حیاط ، نور آشپزخانه و یک اتاق خواب دیگر از پاسیو ( کاملا غرق نور)
کابینت هایگلاس و فرامید
کف پارکت شیک درجه یک
سرویس ایرانی ، فرنگی
گذر پهن و خلوت با جای پارک فراوان و فضای سبز و آلاچیق
جای پارک موتور داخل حیاط
خیابان 17 شهریور خیابان گوته نرسیده به خیابان ایران
بازدید ساعت 5 بعد از ظهر به بعد
املاک محترم تماس نگیرند