تائید
فروش مسکونیآپارتمان93 متری آپارتمان//سعادت آباد// فول امکانات

93 متری آپارتمان//سعادت آباد// فول امکانات

2 هفته پیش در سپهر

متراژ
93
ساخت
1386
قیمت کل
‏33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏354,838,000 تومان
طبقه
1
فوری
فروش آپارتمان مسکونی در سعادت آباد و دریا
مشاعات عالی سرسبز و سوپر لوکس
بهترین و سرسبزترین کوچه
سه لاین آسانسور نفر و باربری
اتاق کوچک جهت استفاده انباری و یا اتاق کار
خوش نقشه و ارزنده
دسترسی به تمام امکانات آب پرفشار با منبع و برق اضطراری
نگهبانی 24 ساعته امنیت فوق العاده منطقه ای آرام و سرسبز در شهرک غرب و ایران زمین شمالی
فروشنده و آماده نشست
قابلیت دریافت وام
قابلیت رهن
املاک مرداد
مهندس ستوده مشاور تخصصی وی ای پی