تائید
فروش مسکونیآپارتمان93 متری فول امکانات بسیار شیک و خوش نقشه

93 متری فول امکانات بسیار شیک و خوش نقشه

8 ساعت پیش در نیرو هوایی

متراژ
93
ساخت
1402
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏209,677,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
4
««««««««««« آژانس املاک مجلل »»»»»»»»»»»»»»»»»

♻️ آپارتمان 93 متری فول امکانات سه سال ساخت واقع در خیابان پرستار

✅ 4 طبقه تکواحدی

✨ اخذ استعلام سند همزمان با عقد قرارداد
✨ اخذ کد رهگیری معتبر همزمان با عقد قرارداد

مسکن مجلل قوی ترین فایلینگ منطقه اماده ارائه خدمات به شماعزیزان