تائید
فروش مسکونیآپارتمان93متر دوخوابه/پارکینگ و انباری

93متر دوخوابه/پارکینگ و انباری

1 هفته پیش در مسکن مهر - شهرک امام خمینی

متراژ
93
ساخت
1404
قیمت کل
‏900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏9,677,000 تومان
طبقه
3
لوکیشن عالی کنار گذر اصلی الغدیر
شهرک با نگهبانی و مشاعات کامل از پارک و بازارچه و دیگر امکانات شهری
ساخت شرکت های دولتی اداره راه و شهر سازی اسلام شهر
برا توضیحات بیشتر در خدمتم
سلیم زاده