تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه93متر*پرتردد*فروشنده قطعی*موسی/صدر

93متر*پرتردد*فروشنده قطعی*موسی/صدر

2 هفته پیش در دزفول

متراژ
93
ساخت
1385
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏14,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,913,000 تومان
=====املاک الماس جنوب ======

کد فایل 85344

93 متر تجاری
ارتفاع سقف بلند 4
کف و بدنه سرامیک |سقف کاذب
مناسب تمامی مشاغل از جمله میوه فروشی فست فود و ..
بالکن |سرویس بهداشتی|روشویی|کولر اسپلیت
قابلیت افزایش زیربنا | عرصه و اعیان
مدارک تکمیل و آماده دفترخانه +کد رهگیری
فروشنده قطعی 100٪
مسیر 4.7متر اصلی /موسی/صدر
معاوضه با ملک داخل شهر انجام میشود {بجز مزروعی }
درب کرکره برقی |سکوریت| دزدگیر
اشتراکات آب _ 2برق 3 فاز | گاز جلوی ملک
=======================
مشاور:محمد قیصری