تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه94 متر تجاری بهترین لوکیشن آذربایجان

94 متر تجاری بهترین لوکیشن آذربایجان

1 هفته پیش در اسکندری

متراژ
94
ساخت
1390
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏140,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,489,361,000 تومان
94 متر زمین با 80 متر پروانه تجاری که هزینه آن پرداخت شده است

تجاری موجود 30 متر

در صورت هزینه( پرداخت هزینه به شهرداری) تجاری آن قابل ارتقا به 120 متر می باشد

در صورت دلخواه حتی 4 طبقه مسکونی و اداری هم بالای آن می تونید بسازید

بر آذربایجان در پر رفت و آمدترین لوکیشن خیابان آذربایجان

مناسب برای سرمایه گذاری و کسب و کار

آدرس مغازه مورد فروش:
خیابان آذربایجان _ بین اسکندری و نواب

لطفا املاک تماس نگیرد همکار هستیم