تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه94 متر / ملکیت و سر قفلی/ پونک اشرفی اصفهانی

94 متر / ملکیت و سر قفلی/ پونک اشرفی اصفهانی

1 هفته پیش در تنکابن

متراژ
94
ساخت
1394
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏103,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏1,095,744,000 تومان
عرض ادب و احترام
گروه کارشناسان ( مسکن سینا )
در خدمت شماست:

94متر تجاری/ ملکیت و سر قفلی
سند تک برگ شخصی
دارای سرویس بهداشتی و آشپزخانه....
دارای اب/گاز/ برق 3 فاز
دارای پارکینگ و انباری...
بهترین لوکیشن برای سرمایه گذاری
بهترین لوکیشن منطقه/ پاخور عالی....
بر اصلی

قابلیت رهن تا 11 میلیارد

مناسب تمامی مشاغل....
مناسب املاک ، دفتر مهندسی، داروخانه.......
سند آماده انتقال....

مسکن سینا در خدمت شماست....
قاسمی هستم.