تائید
فروش مسکونیآپارتمان94 متری/تحکیم/اقساط

94 متری/تحکیم/اقساط

3 روز پیش در مسکن مهر - شهرک امام خمینی

متراژ
94
ساخت
1404
قیمت کل
‏650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏6,914,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
5
با سلام

فرصتی استثنایی برای خانه دار شدن با شرایط اقساطی!

●متراژ های 80تا 95 متری
●5 طبقه 4 واحدی با آسانسور
●پارکینگ و انباری اختصاصی
●با 80 درصد پیشرفت ساخت با بهترین متریال
●موقعیت:انتهای قائمیه بحر بلوار الغدیر

پیش پرداخت از 600 میلیون
مابقی مبلغ به صورت اقساطی
تسهیلات بانکی بعد از تحویل واحد
نقل و انتقالات در دفتر اسناد رسمی

جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
خانم اسدی