تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متر/فول بازسازی /فازدو/سوپر لاکچری

94متر/فول بازسازی /فازدو/سوپر لاکچری

3 روز پیش در فاز دو پاداد

متراژ
94
ساخت
1395
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏55,319,000 تومان

مشاور شما: اقای بابادی
ادرس دفتر :باهنر مستغلات 3 روبه رویه پارک رشد املاک موسی زاده کد 600