تائید
فروش مسکونیآپارتمان94متری سند تک برگ

94متری سند تک برگ

2 روز پیش در گرمدره

متراژ
94
ساخت
1400
قیمت کل
‏7,999,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏85,095,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
اپارتمان خوش نقشه بدون پرتی سند تک برگ دو خواب نورگیر تجهیزشده طبقه سوم لوکیشن خوب

املاک البرز