تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 تکواحدی طبقه2 عبادی اوایل ایثارگران

95 تکواحدی طبقه2 عبادی اوایل ایثارگران

1 هفته پیش در ایثارگران

متراژ
95
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,690,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏38,842,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
جهت ساختمان
جنوبی
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
تعداد کل طبقات
4
95 متر  تکواحدی طبقه2
ابتدای ایثارگران

~ طبقه 2 بدون آسانسور
~ سرویس پله نرم
~ میلان10 متری با جای پارک زیاد
~ نما گرانولیت
~ کلا 5طبقه تکواحدی
~ آیفون تصویری
~ 2خواب  نورگیر
~گاز وهود
~ تراس
~ کمددیواری
~کولر آبی
~انباری
~امتیازات  مجزا آب واحدب
~مدارک کامل و قولنامه ها پشت هم