ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
95 متر /2 خواب / فول
95 متر /2 خواب / فول
4 ساعت پیش در هروی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
33,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
347,368,000 تومان
طبقه
5
این واحد 95 متری با طراحی کلاسیک و **بازسازی کامل**، ترکیبی از زیبایی و کاربردی بودن است. ویژگی های برجسته این خانه:
☀️ **نورگیری خیره کننده:** طبقه پنجم با پنجره های بزرگ که خورشید را به تمام گوشه و کنار خانه می آورد.
️ **ورودی مجلل:** ورود به ساختمان با یک **لابی مبله و شیک** که حس بودن در یک هتل را به شما می دهد.
**طبیعت در قلب شهر:** حیاطی بسیار زیبا و سرسبز که آرامش را به ساختمان هدیه داده است.
️ **امنیت و آرامش:** دارای سرایدار مقیم، پارکینگ اختصاصی، آسانسور و انباری جداگانه.
این خانه نه تنها یک محل سکونت، بلکه یک سبک زندگی است. برای دیدن این شاهکار بازسازی شده، همین حالا تماس بگیرید.☎️
✅ مشاور شما عسگری
⚜ با احترام کمیسیون املاک معادل یک درصد ثمن معامله میباشد
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت