تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر آپارتمان نوساز ریحانی ، سازنده بنام

95 متر آپارتمان نوساز ریحانی ، سازنده بنام

2 هفته پیش در شمس‌آباد

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏33,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏350,000,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
ایرانی و فرنگی
✅️95 متر اپارتمان 2 خواب در بهترین لوکیشن (بالای میدان بهشتی)
✅️بسیار خوش نقشه بدون پرتی روبه کوچه
✅️نور عالی از سمت شمال سالن پرده خور
⭕️2 واحدی طبقه پنجم ، ویو ازاد
✅️پنجرها قدی ، ساخته شده توسط سازنده بنام منطقه
✅️واقع شده در بهترین فرعی منطقه ، دسترسی عالی
✅️بهترین متریال ، مشاعات تماما سنگ
✅️مشاور شما : خرسند
✳️املاک شهاب✳️