تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر تکواحدی فول امکانات روبه آفتاب

95 متر تکواحدی فول امکانات روبه آفتاب

6 روز پیش در توحید

متراژ
95
ساخت
1394
قیمت کل
‏19,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏205,263,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
✅سند شخصی تک برگ آماده انتقال
✅ملک تخلیه آماده تحویل

اطلاعات واحد دقیق و قیمت نهایی

✅متراژ دقیق: 95 متر
✅سالن پرده خور روبه آفتاب
✅دو خوابه دوزاده متری
✅پارکینگ سندی غیر مزاحم
✅انباری سندی
✅بالکن سه متری کاربردی مخصوص گل وگیاه

✅خیابان خوش شمالی

ملکی هستم املاک آموت خیابان پاتریس