تائید
فروش اداری و تجاریدفتر کار، اتاق اداری و مطب95 متر خدماتی بی نظیر باغ فردوس

95 متر خدماتی بی نظیر باغ فردوس

7 ساعت پیش در سمنان

متراژ
95
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
‏6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,473,000 تومان
طبقه
6

واحد خدماتی 95 متری با طراحی مدرن و استفاده از متریال باکیفیت ، دیزاین چشمگیر و فوق العاده شیک
این واحد دارای نورگیری عالی ، نقشه ای خوش چیدمان و دسترسی آسان به مراکز اصلی شهر است.
گزینه ای ایده آل برای انواع مشاغل اداری/تجاری/خدماتی و سرمایه گذاری.

✅ 95 متر
طبقه 6 ( 6طبقه ، 18واحد )
ساختمان جنوبی

✅ امکانات
✓ پارکینگ ، آسانسور
✓ کنتور برق 3فاز
✓ کف سرامیک
✓ 2 اسپیلت
✓ سیستم گرمایش پکیج و شوفاژ
✓ اشپزخانه ، کابینت mdf درجه 1
✓ سرویس ایرانی فرنگی
✓ کمد دیواری
✓ آیفون تصویری

✅ قیمت واحد : 6600
قیمت امضا : 5700

فروشنده واقعی
شرایط خاص / فروش فوری

مهرداد حسن آبادی
املاک حیدربابا

⚜️-------------------------------------------⚜️
✨برای بازدید و دریافت اطلاعات بیشتر لطفا تماس
بگیرید یا به دفتر املاک مراجعه کنید
✨فایل های مشابه ، خرید فروش
✨ تهاتر
✨رهن و اجاره
⚜️-------------------------------------------⚜️
⚜️ مهرداد حسن آبادی ⚜️