تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر / خوش نقشه / تخلیه

95 متر / خوش نقشه / تخلیه

5 ساعت پیش در شمس‌آباد

متراژ
95
ساخت
1393
قیمت کل
‏23,400,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏246,315,000 تومان
طبقه
5
✨ 2 خوابه
✨ به قیمت رسیده
✨ لطفا قبل از هر تصمیمی از این واحد دیدن بفرمایید
زاهد هستم
مالک فروشنده واقعی
____________________________
املاک سیب با دارا بودن تنها جواز تخصصی درجه یک در منطقه 4، ارائه دهنده کامل ترین خدمات ملکی می باشد.
____________________________
پایین تر از میدان شریفی روبروی بانک ملت پلاک 835 املاک سیب