تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر دو خواب کد 160

95 متر دو خواب کد 160

11 ساعت پیش در شهید دستغیب

متراژ
95
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏14,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏153,684,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام ایزد منان
املاک بزرگ حامی

95 متر دو خواب
3 طبقه 3 واحدی ط 1

پارکینگ طبق عرف جداگانه محسوب میشود
انباری
بالکن

سال ساخت 80
استاد معین

مشاور تخصصی مناطق 9و10و14
مهندس عابدی