تائید
فروش مسکونیآپارتمان95 متر / فول امکانات / غرق نور / تخلیه

95 متر / فول امکانات / غرق نور / تخلیه

16 ساعت پیش در هاشمی

متراژ
95
ساخت
1395
قیمت کل
‏12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏132,631,000 تومان
طبقه
2
تعداد کل طبقات
5
عرض ادب

مشخصات فایل:

✔️94 متر
✔️پارکینگ غیر مزاحم سندی
✔️بالکن بزرگ
✔️آسانسور
✔️تخلیه
✔️بازدید آزاد
✔️بسیار خوش نقشه / نورگیر عالی / سالن پرده خور
____________________________________________________
➖️ قابلیت رهن تا 1.200.000.000 توسط املاک ➖️
➖️ سند تک برگ / قابلیت دریافت وام حداکثری ➖️
____________________________________________________

☎️ مشاور املاک آتیه : کسری ☎️