تائید

95 متر فول

2 هفته پیش در فاز 2

متراژ
95
ساخت
1392
قیمت کل
‏5,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏61,578,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
جنس کف
سرامیک
دپارتمان املاک صلصال

95 متر خوش نقشه بدون پرتی
دو خواب بزرگ با قابلیت تخت دو نفره
سالن بزرگ مناسب هر چیدمانی
آشپزخانه بزرگ با کابینت فراوان
کمد دیواری بزرگ ، گاز رومیزی ، هود ،
آسانسور
پارکینگ سندی
انباری سندی
آدرس : اندیشه فاز2 خیابان جمهوری روبه روی کوثر 9
املاک بزرگ صلصال