تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر*10ساله*طبقات بالا*روبه آفتاب

95متر*10ساله*طبقات بالا*روبه آفتاب

1 هفته پیش در جردن

متراژ
95
ساخت
1394
قیمت کل
‏34,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏363,157,000 تومان
طبقه
5

تراس کاربردی

2خواب

سالن یکدست و پرده خور

سرایدار مقیم

سند شخصی و تک برگ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
♦️مالک محترم چنانچه قصد فروش یا اجاره آپارتمان خود را دارید با ما تماس حاصل فرمایید.
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
کارشناس ملکی جردن : فـاخـر