تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر/ 2 خواب/لاله ها/سند تک برگ/فوری

95متر/ 2 خواب/لاله ها/سند تک برگ/فوری

2 هفته پیش در باغستان

متراژ
95
ساخت
1390
قیمت کل
‏7,720,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏81,263,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4

✅️جهت ملک جنوبی
✅️4 طبقه

✅️جنوبی
✅️طبقه 3
✅️2 خواب
✅️بالکن بزرگ
✅️بسیار خوش نقشه
✅️کف سرامیک
✅️درب ضد سرقت
✅️سرویس ایرانی و فرنگی
✅️سند تک برگ

‼️سند تک برگ آماده اخذ وام
‼️قابلیت رهن تا 900 میلیون تومان

✴️مشاور رهنما✴️

✅️املاک آرمان