تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر/2خواب/فول امکانات شیک/طرشت

95متر/2خواب/فول امکانات شیک/طرشت

7 ساعت پیش در طرشت

متراژ
95
ساخت
1393
قیمت کل
‏18,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏198,947,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
⚜️ بهترین ها را از ما بخواهید ⚜️

✅ 95 متر / 2 خواب / 12 سال ساخت / طبقه 3
✅ فول امکانات شیک / بازسازی شده تمیز
✅ خوش نقشه مربع ؛ بدون یک سانت پرتی
✅ واحد غرق در نور آفتابگیر /سالن سرتاسر پرده خور
✅ لوکیشن بسیار بسیار عالی / با گذر عریض و دنج

☑️ نماس ساختمان سنگ / مشاعات تمیز تمام سنگ
☑️ 2 لاین آسانسور/ بهترین پارکینگ واحد/ سرایداری
☑️ خوش نقشه / سالن پرده خور / شیک و تمیز
☑️ فاصله تا ایستگاه مترو پیاده تقریبا 10 دقیقه
☑️ مالک فروشنده واقعی / ملک آماده انتقال

موارد دیگر مشابه با بودجه و سلیقه شما موجود میباشد

⚜️ مشاورین تخصصی املاک بهاران ⚜️
⚜️ مشاور شما : فریدونی ⚜️

⚜️ املاک بزرگ بهاران ⚜️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاك بهاران شعبه (۲)