تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر، 2خواب، نوساز مدرن

95متر، 2خواب، نوساز مدرن

6 ساعت پیش در هفت حوض

متراژ
95
ساخت
1405
قیمت کل
‏32,550,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏342,631,000 تومان
طبقه
3

✔️ برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید ✔️

پایدار هستم کارشناس رسمی خرید و فروش ملک از ✨ هلدینگ آرمان ✨