تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر 2خوابه /تاپ لوکیشن متریال شخصی ساز/تکواحدی

95متر 2خوابه /تاپ لوکیشن متریال شخصی ساز/تکواحدی

1 روز پیش در سیدخندان

متراژ
95
ساخت
1404
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏294,736,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
گروه بزرگ املاک خانه سفید در خدمت شما عزیزان

نورگیر عالی / خوش نقشه / پلن و معماری جذاب

در تاپ لوکیشن

فول امکانات /پارکینگ انباری آسانسور / کمد دیواری شیک /متریال شخصی ساز / بالکن کاربردی

سالن و اتاقها دنج دلباز با چیدمان عالی
ویو ابدی

ساختمان کم واحد طبقه 4از4تکواحدی
مشاعات کار شده با بهترین متریال درجه یک

بدون مشرف /دسترسی عالی

مالک فروشنده صدر صد
امضا قطعی
فایل شخصی کلید دست املاک
از مشاورین محترم تقاضا میشود مزاحم نشوند

⚡تخصص کار ما در منطقه با بیش از 200فایل
⚡کارشناس احدی⚡
⚡فایل مشابه موجود است ⚡