تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر/دوخواب/فول امکانات/نوساز

95متر/دوخواب/فول امکانات/نوساز

13 ساعت پیش در جی

متراژ
95
ساخت
1401
قیمت کل
‏11,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,789,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
✅️ املاک عمارت ،امانت دار منافع شما✅️
✅️با اطمینان بخرید با رضایت استفاده کنید✅️
---------------------------------------------------------
✅️ 95متر
✅️ 2 خواب
✅️ طبقه 1
✅️ 5 طبقه 2 واحدی
---------------------------------------------------------
خوش قیمت ترین واحد های منطقه 9 و 10

✅️امکانات
✔️پارکینگ سندی
✔️ آسانسور
✔️ انباری سندی
✔️بالکن
---------------------------------------------------------
نور مستقیم از پذیرایی/سالن مربع/خوش چیدمان/آشپزخانه بزرگ/کابینت دیزاین/کمد دیواری
----‐----------------------------------------------------
دسترسی عالی به: ⬇️
اتوبان سعیدی
یادگار امام
مترو و brt
---------------------------------------------------------
لوکیشن:سیمتری جی

قیمت کل :12.400
قابل رهن تا 1600 به عهده املاک
---------------------------------------------------------
جهت کسب اطلاعات بیشتر و فایل های مشابه تماس بگیرید
کارشناس شما:جعفرزاده
ay