تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر فول امکانات ولیعصر

95متر فول امکانات ولیعصر

6 روز پیش در شهریار

متراژ
95
ساخت
1387
قیمت کل
‏7,315,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏77,000,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
✅عکسهای خود واحد مباشید
آپارتمان 95متری 2خواب
خوش نقشه بدون پرتی
سالن پرده خور دوکله نورکیر
فول امکانات
نماسنگ ربنما
داخل واحد شیک بدون خرج
دسترسی محلی و رفاهی عالی

⭕موارد دیگر متراژ و مبالغ مختلف موجود میباشد(تماس)

همراه شما رضایی در امور:
✔️رهن و اجاره
✔️خرید و فروش
✔️معاوضه اپارتمان ، زمین ، باغ

☎️پاسخگویی 9 صبح تا 10 شب