تائید
فروش مسکونیآپارتمان95متر ، فول ، خوش نقشه نور عالی ، ملک اوقاف ندارد

95متر ، فول ، خوش نقشه نور عالی ، ملک اوقاف ندارد

2 هفته پیش در استقلال

متراژ
95
ساخت
1393
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏191,578,000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
95 متر دو خواب فول امکانات با مشاعات عالی ، 5 طبقه دو واحدی طبقه 5 ، دو طرف غرق نور ، فوق العاده خوش نقشه با چیدمان عالی ، آشپز خانه پر کابینت ، دو اتاق خواب کمد دیواری ، بهترین جای پارکینگ و غیر مزاحم ، انباری سندی بزرگ و عالی ، تمامی کنتورها ( آب برق گاز ) مستقل وجدا ، ضمنا ملک اوقاف ندارد.فقط مصرف کننده ، لطفا لطفا لطفا همکار تماس نگیرد .